Rozkład dnia

-

Nasze nauczycielki z pasją podchodzą do opieki nad naszymi wychowankami. Szczęście i prawidłowy rozwój Waszych pociech są dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy im profesjonalną opiekę, poczucie bezpieczeństwa oraz wspieramy ich rozwój i prawidłową samoocenę.

Nauczanie to dla nas więcej niż praca – to  możliwość dzielenia pasji, inspirowania i pobudzania ciekawości świata w każdym małym człowieku. W tym celu codziennie organizowane są:
– Gry i zabawy stymulujące rozwój dzieci
– Różnorodne programy edukacyjne
– Bajkoterapia i Muzykoterapia
– Zajęcia z religii

GRUPA ŻŁOBKOWA    MISIE
– Język angielski        codziennie
– Rytmika                   wtorki godz. 9:00
– Sensoplastyka
– Gimnastyka i zabawy z muzyką (codziennie, prowadzi wychowawca)

GRUPA 1   TROPICIELE
– Język angielski        wtorki, piątki: godz. 10:00    (po 20 minut)
– Rytmika                  wtorki: godz. 9:30
– Sensoplastyka        piątki: godz: 11:00
– Gimnastyka i zabawy z muzyką (codziennie, prowadzi wychowawca)

GRUPA 2  SMOKI
– Język angielski        wtorki i piątki: godz. 10:30    (po 30 min)
– Rytmika                   wtorki: godz. 10:00
– Kreatywna plastyka        czwartek: godz: 10:00
– Gimnastyka

POSIŁKI

W ciągu dnia dzieci otrzymują cztery zdrowe i urozmaicone posiłki (w tym dwudaniowy obiad).

Napoje są dostępne na życzenie dziecka, przez cały czas jego pobytu w przedszkolu. W okresie pandemii Covid-19 prosimy, aby każde dziecko miało swój podpisany bidon.

Przedszkole jest obsługiwane przez firmę cateringową, która posiada niezbędną dokumentację oraz pozwolenia i jest pod stałą kontrolą Sanepidu.

POOBIEDNI WYPOCZYNEK

Codziennie po obiedzie dzieci mają chwilę na odpoczynek, podczas którego słuchają bajek i opowiadań. Wypoczynek w przedszkolu nie polega na usypianiu dzieci „na siłę”. To chwila niezbędna dla właściwego funkcjonowania organizmu, która pozwala na wyciszenie i powrót do pełni sił.