-

Ze względu na pandemię COVID-19 REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 trwa w trybie ciągłym od 1 kwietnia 2021 r.

Obecni wychowankowie mogą pobrać i zostawić karty zgłoszenia u wychowawczyń.
Kandydatów do placówki prosimy o telefoniczne umawianie się w celu zapoznania się z placówką i złożenia karty.

Prosimy o zgłaszanie chęci nauki rocznika 2015 w zerówce. Nauka w zerówce do godz. 12:00 za 1 zł. Cały dzień – 520 zł

KARTA-ZGLOSZENIA-2021-1

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

Informacja o wolnych miejscach w grupach:

Klub dziecięcy: 2 miejsca
rocznik 2019: 4 miejsca
rocznik 2018: 2 miejsca
rocznik 2017: 3 miejsca
rocznik 2016: 3 miejsca
roczni 2015 (zerówka): 3 miejsca

PLECAK PRZEDSZKOLAKA

Dzieci, tak jak i dorośli, lubią mieć przy sobie swoje ulubione rzeczy. Dlatego warto wyposażyć przedszkolaczka w pierwszy plecak! Żeby dziecko miało wszystko, czego potrzebuje,  w plecaczku powinny się znaleźć:

Uprzejmie informujemy, że listy dzieci przyjętych do przedszkola i klubu dziecięcego będą dostępne wyłącznie na terenie przedszkola w wyznaczonym miejscu lub telefonicznie.

Informujemy, że wszystkie informacje nt. przetwarzanych danych osobowych i celu ich przetwarzania, administratora danych oraz wyrażonych zgód są dostępne u dyrekcji i nauczycielek Przedszkola i Klubu Dziecięcego.