ul. Wiejska 20A, 80-209 Chwaszczyno

Przedszkole i żłobek Smoczek Chwaszczyno © 2015

AKTUALNOŚCI I INFORMACJE

Z PRZEDSZKOLA

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2017/2018.

Karty zgłoszenia do przedszkola i klubu dziecięcego prosimy składać osobiście w biurze przedszkola.

Zapraszamy do wizyty w przedszkolu, i w razie pytań, rozmowy z Panią Dyrektor, która udzieli wszelkich informacji.

Pierwszeństwo mają dzieci uczęszczające już do placówki, ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

UWAGA

W związku z wycofaniem od 1.01.2017 r. dotacji dla klubów dziecięcych, z dniem 1.02.2017 r. opłata za Klub dziecięcy "Smoczek " ulega zmianie i wynosić będzie 500 zł.

Rodzice dzieci uczęszczających do klubu "Smoczek " będącymi mieszkańcami Gminy Żukowo, mogą ubiegać się w gminie o świadczenie pod nazwą Bon opiekuńczy w wysokości 100 zł.

Uchwała Rady Miejskiej w Żukowie i wniosek o przyznanie Bonu opiekuńczego dostępne w Klubie "Smoczek ".

Kalendarz uroczystości przedszkolnych

MARZEC 2017

01.03 - Międzynarodowy Dzień Teatru. Przedstawienie teatralne pt. "Lekcja z dobroci Jasia i Małgosi"

08.03 - Przedszkolny Dzień Małych Kobiet

16.03 - Dzień szkocki

21.03 - Pierwszy Dzień Wiosny - Marzanna

31.03 - Dzień koloru fioletowego, bo kochamy krokusy i hiacynty.

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2017/2018.

Serdecznie zapraszamy.

UWAGA