ul. Wiejska 20A, 80-209 Chwaszczyno

Z PRZEDSZKOLA

Rekrutacja do Przedszkola i Klubu Dziecięcego Smoczek

na rok szkolny 2019/2020

od 1 marca do 30 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat.

W celu zapisania dziecka do placówki należy złożyć kartę zgłoszenia dziecka (do pobrania w zakładce OFERTA). Po dostaniu się dziecka do placówki podpisana zostanie umowa.

Oplata wpisowa/ kontynuacyjna w wysokości 250 zł. płatna jednorazowo w terminie 14 dni od podpisania umowy. Opłata ta zawiera koszt podręczników, pomocy dydaktycznych oraz ubezpieczenia NNW na cały rok szkolny. Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z umowy. Od umowy obiwiązuje miesięczny okres wypowiedzenia naliczany od ostatniego dnia miesiąca złożenia wypowiedzenia.

WYŻYWIENIE: max. za wszystkie posiłki – 10 zł/dziennie (3 zł – I i II śniadanie, 5 zł - obiad, 1 zł - zupa, 1 zł - podwieczorek ).

Miesięczne opłaty na rok szkolny 2019/2020.

Zerówka (rocznik 2013)

CZESNE ½ DNIA (płatność miesięczna): 1 zł – cena obejmuje pobyt dziecka w Przedszkolu w godzinach od 6:30 do 12:00. W cenę wliczone są zajęcia dodatkowe – j. angielski, sensoplastyka, rytmika, religia, teatrzyki, warsztaty tematyczne.

CZESNE CAŁODNIOWE (płatność miesięczna): 450 zł – cena obejmuje pobyt dziecka w Przedszkolu od 6:30 do 17:00. W cenę wliczone są zajęcia dodatkowe – j. angielski, sensoplastyka, rytmika, religia, teatrzyki, warsztaty tematyczne.

Grupa przedszkolna - dla dzieci od 2,5 do 5 lat

CZESNE ½ DNIA (płatność miesięczna): 300 zł – cena obejmuje pobyt dziecka w Przedszkolu w godzinach od 6:30 do 12:00. W cenę wliczone są zajęcia dodatkowe – j. angielski, sensoplastyka, rytmika, religia, teatrzyki, warsztaty tematyczne.

Grupa żłobkowa - dla dzieci od 1,5 roku do 2,5 lat

CZESNE ½ DNIA (płatność miesięczna): 600 zł – cena obejmuje pobyt dziecka w Klubie dziecięcym w godzinach od 6:30 do 12:00. W cenę wliczone są zajęcia dodatkowe – j. angielski, sensoplastyka, rytmika, teatrzyki, warsztaty tematyczne.

Mieszkańcy Gminy Żukowo mogą ubiegać się o bon opiekuńczy w wysokości 120 zł/miesięcznie.

W miesiącu następnym po ukończeniu przez dziecko 2,5 lat, opłata zostaje pomniejszona i wynosi 450 zł (bez możliwości ubiegania się o bon opiekuńczy).

CZESNE CAŁODNIOWE (płatność miesięczna): 800 zł – cena obejmuje pobyt dziecka w Klubie dziecięcym od 6:30 do 17:00. W cenę wliczone są zajęcia dodatkowe – j. angielski, sensoplastyka, rytmika, teatrzyki, warsztaty tematyczne.

Cena obejmuje pobyt dziecka w żłobku w godzinach 6.30 - 17.00. oraz zajęcia z rytmiki i języka angielskiego.

W przypadku gdy do placówki uczęszcza więcej niż jedno dziecko opłata za czesne kolejnego dziecka ulega obniżeniu o 20%, 30%. Upust stosuje się od najniższego czesnego.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) listy dzieci przyjętych do przedszkola i klubu dziecięcego będą dostępne wyłącznie w przedszkolu/ klubie po okazaniu dokumentu tożsamości.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie informacje nt. przetwarzanych danych osobowych i celu ich przetwarzania, administratora danych oraz wyrażonych zgód są dostępne u dyrekcji i nauczycielek Przedszkola i Klubu Dziecięcego.

Kalendarz uroczystości przedszkolnych

MARZEC 2019 r.

01.03 - Poznajemy zawody - Żołnierz, Dzień Żołnierza

08.03 - Przedszkolny Dzień Małych Kobiet

21.03 - Pierwszy Dzień wiosny/ Dzień Koloru Żółtego

26.03 - godz. 9.15 - Przedstawienie Teatralne pt: Ratujmy las.

11.03 godz. 12.30 zajęcia "Odkrywaj świat z eksperymentem" pt: "Magia suchego lodu" Koszt zajęcia chemicznego 20zł/dziecko - zapisy i płatność u nauczycielek.

Podczas tych laboratoriów mali odkrywcy będą mogli samodzielnie zbadać właściwości suchego lodu. Stworzą ogromną mgłę, suchą pianę czy różnobarwne roztwory. Na podsumowanie zajęć skosztują przepysznych owocowych szejków zamrożonych w środowisku suchego lodu.

20.03 godz. 9:00 odbędę się zajęcia "Inżynieria z LEGO: Potęga Wiatru"

Koszt zajęć 10zł/dziecko - zapisy i płatność u nauczycielek.

W czasie warsztatu dzieci poznają co to są odnawialne źródła energii i wykorzystają klocki lego: wentylator, turbiny wiatrowe. Dzieci będą świetnie się bawić, budować i przeprowadzać doświadczenia. Przekonają się, że każdy z nas może ujarzmić siłę wiatru, a pojazdy nim napędzane da się zbudować nawet w domu.